0 موارد - ۰ تومان
0
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
چشم انداز

چشم انداز شرکت ماشین سازی سپنتا افزایش دو برابری تولید و کیفیت محصولات تا دو سال آینده و دوبرابر شدن عمر محصول و افزایش فروش و صادرات مرزی از اولویت های اصلی این شرکت است.

ماموریت

شرکت ماشین سازی سپنتا به عنوان یک بنگاه اقتصادی و بازار محور در صنعت بسته بندی و پیشرو در تهیه محصولات متنوع در زنجیره خطوط بسته بندی مایعات و کاغذ ، به دنبال دستیابی به حداکثر ارزش از طریق تهیه و گسترش زنجیره ارزش و تقویت مزیت رقابتی پایدار در سطح بین المللی می باشد. این شرکت با داشتن دانش فنی به روز و با بهره گیری از موقعیت منحصر به فرد ایران و نیروی انسانی ارزشمند ، متعهد به برآورده کردن انتظارات ذینفعان ، تولید پایدار و ایمن ، پذیرش مسئولیت اجتماعی و بهبود و محیط زیست است.

هدف

طراحی و ساخت ماشین آلات با بهترین کیفیت و استفاده از قطعات با بالاترین کیفیت
ارتقاء ماشین آلات مطابق با آخرین دستاوردهای جهان
جلب اعتماد و رضایت مشتری واحترام به انتظارات آنها ارائه خدمات فنی و پشتیبانی مناسب به مشتریان در سراسر جهان با در نظر گرفتن نظرات و پیشنهادات مشتری در مورد طراحی ماشین

ما بهترین هستیم

به پشتیبان رضایت شما

شـرکت ماشین سازی سپنتای زنجان با قریب به دو دهه سـابقه درخشان با بهره گیری از کـادری مجرب و متخصص در زمینه ساخت و تولید بروزترین ماشین آلات بسته بندی فعالیت دارد.

این مجموعه با به خـدمت گیری تکنولوژی و دانش فنی روز و با جدیت و تخصص پرسنل خود در راستـای اهداف خود از جمله تولید محصولاتی با کیفیت عالی و برتر با قیمت مناسب و نوآوری در بسته بندی محصول نسبت به رقبای داخلی و خارجی به مشتریان خودخدمت رسانی مینماید و سعی برآن دارد تا بتواند بهترین و مطلوبترین خدمات خود را به تولیدکنندگان محترم صنایع غذایی ، دارویی و بهداشتی و صنعتی ارائه نماید.

این مجموعه افتخار این را دارد که تاکنون توانسته بیش از  300 واحد تولیدی را در داخل وخارج از کشور تجهیز نماید.

مشاوره، نصب و راه اندازی ماشین آلات ،آموزش گارانتی و خدمات بعد از گـارانتی تامین کننده اطمینان شما از پشتیبانی واقعی و اصولی این شرکت به منظور حصول کارکرد صحیح و بدون وقفه ماشین می باشد.

مشتریان ما

با برخی از مشتریان ما آشنا شوید

کشورهای مورد همکاری

کشورهایی که ماشین آلات ما در آنها مشغول به کار هستند

برخی از افتخارات ما

Enter your keyword